index kontakt hledání
 
nákupní košík

0.00 Kč
Autosedačky - 9 - 36 kg
Maximální pohodlí zabalené v přitažlivém designu.

Letošní novinka - autosedačka Cam Travel Evolution pro skupiny 1-2-3 (9-36Kg), se může pochlubit moderním vzhledem, pohodlnou anatomicky přizpůsobenou skořepinou a bezpečí zvyšující boční ochranou. Polstrování je jako u všech sedaček Cam provedeno velmi kvalitně a promyšleně. Změkčené zóny (komfortní výplní) zajišťují pohodu pro dítě a přispívají k jeho větší spokojenosti. Potahy jsou příjemné a vzdušné. Součástí jsou i podpěrky pro ruce.
Moderní vzhled autosedačky podtrhují dynamické designové křivky. Výškově stavitelné bezpečnostní pětibodové pásy lze centrálně seřizovat. Zádová opěrka je sklopná a plynule se přizpůsobuje sklonu sedadla automobilu. Zároveň lze celou zádovou část odejmout a pro odrostlejší dítě použít pouze samostatný sedák.
Cena:
1499.00 Kč
Koupit
Travel Piu Impact patří k nejpohodlnějších sedačkám, jakou lze v této skupině pořídit. Je homologovaná pro skupiny 1-2-3 (9-36Kg) a nabízí nesrovnatelně vyšší komfort pro dítě, díky prostoru a výbornému polstrování, kterým je opatřena. Pokud chcete na cestě pro dítě zajistit co největší a nejdelší pohodlí, oceníte skvěle měkčené části, přizpůsobené dětské anatomii, díky nimž se může dítě citit skutečně komfortně a spokojeně.
Součástí jsou polstrované podpěrky rukou.
Autosedačka nabízí zvýšenou ochranu proti bočním nárazům. Opěradlo lze odejmout a u odrostlejších dětí používat pouze samostatný sedák. Pětibodové bezpečnostní pásy lze centrálně seřizovat a jsou na výšku stavitelné. Potah lze sejmout a prát v pračce. akční nabídka


Cena:
1499.00 Kč
Koupit
Autosedačka s výborným poměrem cena/výkon. Součástí je polohování pro nastavení do odpočinkové nebo spánkové pozice. Má velké polstrované podpěrky rukou, výškově nastavitelné pětibodové bezpečnostní pásy s centrálním seřízením. K dostání ve velkém množství barevných a materiálových variant. Vyhovuje pro skupiny 1-2-3 (9-36Kg) podle normy ECE 44/03. akční nabídka

Cena:
1799.00 Kč
Koupit
9 - 36 kg (skupina I, II, III)

Autosedačka 3v1 od 9 měsíců do cca 12 let.

- dítě může být připoutáno co nejdéle
- ochrana proti bočnímu nárazu
- pětibodové upínací pásy
- systém blokování
- snadný přístup k rukojeti řídící sklon opěradla
- intuitivní vedení pásů
- jednou rukou seříditelná opěrka hlavy
- seřízení výšky (roste i s dítětem)
- vložka pro novorozence
- pratelný potah
- držák na nápoje
- úložný prostor

Doplňky - možnost dokoupení:
- taška - organizer na zadní stranu automobilového sedadla
- roleta
- podložka na sedadlo automobilu

Technické parametry:
- věková kategorie: skupina 1, 2, 3
- váha autosedačky: 8,86 Kg
- rozměry produktu: 48x50x88/68
- kompatibilita: univerzálně schváleno pro automobily

Cena:
3999.00 Kč
Koupit
Stránky: | 1 |
 
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Online Shop | powered by Quick.Cart